شرکت کولر پاسارگاد

درباره ما

چه کسی هستیم

گروه صنعتی پاسارگاد در حوزه ی تهویه مطبوع و سرمایش در ابعاد بزرگ و صنعتی فعالیت دارد و همواره از نوآوران و پیشگامان در عرصه فعالیت خودمی باشد از این رو این شرکت در سطح کشور بی رقیب بوده و تمامی کارکنان این شرکت از بومیان منطقه بوده که در راستای اهداف تولید و رونق ملی، گامی اساسی برداشته و باعث اشتغال جمعیت بسیاری از جوانان منطقه شده است.

امنیت ما

گروه صنعتی پاسارگاد، تلاش خود را برای ارائه کالای با کیفیت انجام داده و تمامی کالاها ودستگاه ها و تجهیزات ارائه شده با کیفیت و ایمن با ضمانت نامه معتبر عرضه می نماید که در صورت بروز هرگونه مشکل در طول دوره ضمانت از خدمات ضمانت و پس از فروش شرکت پاسارگاد برخوردار می باشند.رضایت کامل مشتریان کالاها و خدمات عرضه شده از اهداف سازمانی این مجموعه می باشد.

فرایند خرید

گروه صنعتی پاسارگاد تولید کننده ی انواع کولر های آبی صنعتی بوده که در کارگاه های صنعتی کاربرد دارد: 1-کولر های آبی 13000 2-کولر های آبی 13000 ( سلولزی) 3-کولر های آکسیال 4-کولر های آبی 22000 5-کولر های آبی 24000 6-کولر های آبی 11000 محصولاتی که در بالا ذکر شد تنها بخشی از محصولات گسترده این شرکت بوده و دارای بهترین کیفیت می باشند.

درباره ما

شرکت پاسارگاد

گروه صنعتی پاسارگاد مفتخر به تولید کننده کولرهای آبی با کیفیت در کشور می باشد. لذا گروه مهندسی و کاردان این شرکت تلاش کرده با بازنگری در طراحی و رفع اشکالات فنی محصولی برتر و کارآمد تولید نماید. این محصول مناسب جهت استفاده در واحدهای صنعتی- اداری –فرهنگی- ورزشی-سالنهای پرورش قارچ- مرغداریها- و فضاهای بزرگ میباشد. این شرکت با تنوع در مدل محصولات خود نیازمشتریان گرامی را پاسخ می دهد.

map

تولید کننده کولرهای صنعتی مناسب جهت استفاده در واحدهای صنعتی- اداری –فرهنگی- ورزشی-سالنهای پرورش قارچ- مرغداریها- و فضاهای بزرگ

خدمات

گروه صنعتی پاسارگاد خدماتی از قبیل تولید کننده تهویه مطبوع و سرمایش در ابعاد بزرگ و صنعتی،تولید کننده ی انواع کولر های آبی صنعتی قطعات انواع کولر های صنعتی می باشد که در صورت بروز هر گونه خطا گروه صنعتی پاسارگاد عهده دار و موظف بوده و نسبت به ارسال مجدد کالا و تعویض مرسوله در اسرع وقت اقدام خواهد نمود.

مراقبت و نگهداری از کولر

برای افزایش طول عمر کولرنکاتی مربوط به قبل از سرویس و یا تعمیر را باید رعایت کرد؛ این نکات به دلیل برق و آب موجود در کولر است: باید برای اینکه تمام آب یکجا جمع نشود، کولر تراز باشد. شیلنگ های انتقال آب از پمپ روی پوشال ها جرم گیری شود. قطعات داخلی و همینطور بیرونی کولر عاری از گرد و غبار باشد. و...

ارسال

زمان تحویل کالا در تمام استان ها برابر نبوده و با توجه به فاصله ی استان از پایتخت متغیر است. سفارشات در استان های نزدیک پایتخت حد اکثر تا 72 ساعت و در استان های دور از پایتخت حداکثر تا 5 روز کاری ارسال می شود.در صورت بروز هر گونه مشکل و خرابی در اثر حمل و نقل، گروه صنعتی پاسارگاد عهده دار و موظف بوده و نسبت به ارسال مجدد کالا و تعویض مرسوله در اسرع وقت اقدام خواهد نمود.