شرکت کولر

چگونه بهترین خرید کولر آبی صنعتی را داشته باشیم

بلاگ

متن بلاگ

خرید کولر آبی صنعتی
چهارشنبه, 03 اردیبهشت 99
دسته بندی: سیستم سرمایشی

چگونه بهترین خرید کولر آبی صنعتی را داشته باشیم

خرید کولر آبی صنعتی برای ورزشگاه، سوله ها و  سالن های ورزشی، کارگاه های صنعتی و کارخانه جات  و ... مورد استفاده قرار می گیرد. تاریخچه خرید کولر آبی صنعتی  طولانی است و از  زمان های گذشته تا به امروز برای خنک سازی مکان های بزرگ از کولر های آبی صنعتی استفاده می شده است.
با نزدیک شدن فصل تابستان، خرید کولر آبی صنعتی بزرگ برای مکان های صنعتی و بزرگ مورد توجه کارفرمایان و صاحبان کارگاه های صنعتی می باشد و در این مقاله سعی داریم تا مطالبی را برای داشتن یک خرید کولر آبی صنعتی خوب و مناسب  بیان کنیم.


خرید کولر آبی صنعتی برای چه مکان هایی استفاده می شود؟

این کولر ها معمولاً برای محیط های صنعتی و مکان هایی که دارای مساحت بسیار زیادی هستند، مورد استفاده قرار می گیرند. از آن جمله می توان به محیط هایی همچون مساجد، ورزشگاه ها، سوله های ورزشی، مرغداری ها، بیمارستان ‌ها، دانشگاه ‌ها، خوابگاه  های دانشجویی، پادگان‌ ها، پاساژ ها و مراکز تجاری، هتل، مسافرخانه، کارگاه های  صنعتی و مراکز بزرگ تولیدی و  کارخانجات و ... اشاره نمود.


کولر آبی صنعتی بزرگ چه ویژگی هایی دارد؟

خرید کولر آبی صنعتی جهت مرغداری به دلیل اینکه این کولر ها رطوبت مورد نیاز کارگاه های صنعتی و کارخانه جات  را به راحتی تامین می‌کنند، بسیار مورد استقبال هستند.
کولرهای آبی صنعتی در ظرفیت ‌های 13 هزار، 50 هزار  و ۳۰ هزار در بازار موجود هستند که هر یک از این ها ویژگی های خاص خود را دارند و برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کولر های  آبی صنعتی بزرگ از فرایند سرمایش تبخیری برای خنک سازی محیط استفاده می کنند.
در تعریف فرایند سرمایش تبخیری باید گفت این کولر ها گرمای موجود در محیط را دریافت می‌کنند و به کمک عمل تبخیر، فرآیند خنک سازی محیط را انجام می دهند و علاوه بر خنک سازی رطوبت مورد نیاز محیط را نیز فراهم می کنند. این رطوبت برای بعضی از کارگاه های تولیدی بسیار ضروری هستند. خرید کولر آبی صنعتی برای سالن های پرورش قارچ و مرغداری ها بسیار رایج است.
کولرهای آبی صنعتی بزرگ دقیقاً عملکرد مشابهی با کولر های آبی معمولی مورد استفاده در منازل دارند، با این تفاوت که خرید کولر آبی صنعتی بزرگ  معمولاً برای محیط های با مساحت های بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 خرید کولر آبی صنعتی بزرگ نیاز شما را برای تامین سرمایش  کارگاه صنعتی برطرف می‌کند و  با خرید کولر آبی صنعتی ارزان‌ قیمت دیگر نیازی به تهیه سایر وسایل سرمایشی برای  محیط های صنعتی و بزرگ وجود ندارد.

خرید کولر آبی صنعتی


خرید کولر آبی صنعتی ۱۳۰۰۰ و بررسی ویژگی های آن

این کولر ها دارای ظرفیت هوادهی معادل ۱۳۰۰۰ فوت مکعب بر دقیقه هستند. خرید کولر آبی صنعتی ۱۳۰۰۰ معمولاً برای محیط هایی با مساحت بالا همچون گلخانه‌ ها، سالن‌ ها، کارگاه های  تولیدی، مکان ‌های ورزشی، مساجد، نمایشگاه ها و ... صورت می گیرد.
قدرت موتور این کولر ها یک و نیم اسب بخار است. همچنین بدنه و کف پوشی بسیار مقاوم و محکم دارند که این بدنه و کفپوش دارای  رنگ الکترواستاتیک است که این نوع رنگ کولر را در مقابل تابش اشعه نور خورشید و اشعه ماورا بنفش حفظ می‌کند.  کولر آبی صنعتی ۱۳۰۰۰ از برق سه فاز استفاده می کنند.

پد سلولوزی بهتر است یا پوشال؟

در برخی از کولر های صنعتی بزرگ از پد سلولزی  برای فرایند سرمایش تبخیری استفاده می شود و در برخی از کولر ها از پوشال. پد های سلولزی عمر بالاتری نسبت به پوشال دارند. آب را به خوبی در خود جذب می کنند و همچنین آب به صورت یکنواخت در آن ها جذب می شود و این پد ها نیاز به تعویض مرتب ندارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند. در هنگام خرید کولر آبی صنعتی توجه به پد سلولزی یا پوشال استفاده شده در آن ضرورت دارد.


خرید کولر آبی صنعتی ۵۰۰۰۰

خرید کولر آبی صنعتی ۵۰ هزار دارای میزان ظرفیت هوادهی ۵۰۰۰۰ فوت مکعب بر دقیقه هستند. خرید کولر آبی صنعتی بزرگ برای مکان های بسیار بزرگ  و ادارات و پاساژ های تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.
در این کولرها فن سانتریفیوژ دابل وجود دارد و دارای پد سلولزی هستند که دارای عمر طولانی تری نسبت به پوشال می باشند.

 خرید کولر آبی صنعتی 11000

ظرفیت هوادهی کولرهای آبی صنعتی 11 هزار فوت بر متر مکعب است و دارای فن سانتریفیوژ و فن آکسیال هستند. صدا و لرزش کمی دارند و تعمیر و نگهداری آن ها به راحتی صورت می گیرد.
در این کولرها از پد سلولزی استفاده شده که پد های سلولزی قابلیت جذب آب بیشتری نسبت به پوشال دارند و توزیع آب در سطح پد های سلولزی به صورت یکنواخت صورت می‌گیرد.
در  مکان های فرهنگی و بزرگ مثل مساجد، مصلی ها، امامزاده ها  و ... خرید کولر آبی صنعتی 1000 مسجدی برای خنک سازی محیط استفاده می شود که هرچه ظرفیت این کولر ها بالاتر باشد، میزان خنک سازی و  میزان هوادهی نیز بیشتر خواهد بود.

 

خرید کولر آبی صنعتی


کولر آبی صنعتی و هواساز ژنرال

هواساز دستگاهی است که در تمامی فصول سال دمای مورد نیاز محیط را تامین می‌کند و در فصل سرما و گرما مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های هواساز معمولاً در مراکزی همچون مراکز داروسازی، مراکز بسته بندی و تولید دارو، صنایع ریزتراشه و نیمه هادی، در بعضی از صنایع غذایی، در اتاق عمل ها، بیمارستان ها، موزه ها و سالن های تولید قارچ مورد استفاده قرار می‌گیرد. هواساز دستگاهی است که دمای مورد نیاز محیط را بدون ایجاد رطوبت برای محیط فراهم می‌کند.

خرید کولر آبی صنعتی 22000 برای محیط هایی که نیاز به رطوبت دارند، مثل سالن های تولید قارچ و بعضی از کارگاه های صنعتی بسیار مناسب است و خرید هواساز نیز بیشتر برای مراکز حساس مورد توجه قرار می گیرد. 

خرید کولر آبی صنعتی چه مزایایی دارد؟

مزایای خرید کولر آبی صنعتی

  1. خرید کولر آبی صنعتی بزرگ از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.
  2. این کولر های از نظر مصرف انرژی بهینه هستند.
  3. شرایط تهویه ی مناسب محیط را فراهم می کنند.
  4. برای خنک سازی محیط در این کولر ها از آب استفاده می شود که به دلیل بی ضرر بودن آب آسیب زیست محیطی کمی به محیط زیست وارد می شود.

تمامی این مزایا و ویژگی ها به شما کمک می کند تا مناسب ترین  خرید کولر آبی صنعتی و بهینه داشته باشید.

نظر 0

نظرات و پیشنهادات

پاسخ بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.